Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Nejmladší přípravka se zúčastnila turnaje v Polance

V neděli 04.02.2018 se naše mužstvo zúčastnilo dalšího ze zimních turnajů v Polance. Tentokrát se mezi sebou utkaly týmy složené z hráčů narozených v letech 2009 a 2010. Složení našeho týmu bohužel ovlivnila řada absencí a nakonec jsme turnaj odehráli pouze s jedním náhradníkem, což bylo pro kluky velmi náročné. V solidní konkurenci jsme nakonec obsadili pěkné 4. místo, když jsme dokázali porazit tým domácí Polanky a uhrát remízu s Petřkovicemi. Nad naše síly byly v neděli týmy Kylešovic, Vítkovic a Ostravy Jih, kdy především první dva jmenované týmy předváděly opravdu kvalitní a komplexní výkony.

Nedělní turnaj nám ukázal, že naši silnou stránkou je zejména bojovnost, zapracovat však dále musíme především na práci s míčem a týmové souhře.

Vratimovské barvy na turnaji hájili Tomáš Bohačík, Tomáš Holba, Damián Tušinovský, Matyáš Lomozník, Maxim Czene, všichni ročník 2010 a Patrik Czene, kterého jsme si výjimečně vypůjčili z ročníku 2008 díky zmiňovaným absencím. Patrik tak během jednoho víkendu absolvoval dva turnaje, za což mu patří velký dík. Poděkování rovněž patří ostatním hráčům za vzornou reprezentaci a rodičům, kteří po celou dobu turnaje neúnavně podporovali. Speciální poděkování pak míří k Broňovi Sotorníkovi, který zaskočil jako trenérská výpomoc za Radima Peška.

Tréninky přípravek (ročníky 2009 až 2012) probíhají až do konce března vždy v pondělí od 15:30, respektive ve čtvrtek od 16:30 ve Vratimovské Sokolovně.

Těšit se na Vás budou trenéři Radim Pešek a Tomáš Hrdý.