Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

U11 se zůčastnila halového turnaje

V sobotu 3.2.2018 se po 14 dnech naše starší přípravka opět zúčastnila halového turnaje v Hlučíně. Od předešlého turnaje bylo na klucích vidět zlepšení a větší fotbalové nasazení. Turnaj naše mužstvo zahájilo výhrou 2:0 v derby s Řepištěmi. Další utkání byla vyrovnaná, zapsali jsme si shodně 3 výhry a 3 prohry a k tomu navrch přidali 1 remízu. Kluci tak v konečném sčítaní dosáhli na krásné čtvrté místo z osmi týmu, k čemuž jim všem gratulujeme.

Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Řěpiště, Kylešovice, Klimkovice, Polanka, Vítkovice a Ostrava – Poruba ve složení dvou týmu.

Sestava Vratimova: Kavulok Jakub, Piekař Jan, Nagelský Jan, Jurča Jan, Drobiš Kristián, Czene Patrik, Nesnadný Mirek.

Trenér Lubomír Piekař by také rád poděkoval všem dětem za jejich účast a rodičům za podporu.