Podzim jsme zakončili smolnou prohrou v Bystřici

Bystřice 3:2 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek (67. Stuchlík), Michalčák (85. Štromp), Harbáček, Kašuba – Macák, Pešek R. (81. Tříska A.), Osvěčík V., Trmal, Bandy (73. Osvěčík M.), Brezula (77. Ledvina) Více »

Pozvánka na vyvrcholení podzimu v Bystřici

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky vratimovského fotbalu na poslední podzimní utkání, které se odehraje v Bystřici, a to v neděli 4. 11. ve 14:00. Pro všechny zájemce jsme připravili možnost odcestovat k tomuto velmi Více »

I přes kvalitní podívanou nepřineslo utkání s Orlovou žádnou branku

FC Vratimov 0:0 Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Harbáček, Michalčák, Jašek – Pešek R., Macák, Osvěčík V., Brezula (84. Ledvina), Bandy (75. Osvěčík M.), Trmal (88. Štromp) Hodnocení trenéra Peška R.: Více »

 

V pořadí druhým zpovídaným hračem je Petr Michalčák

Týden uplynul od prvního rozhovoru s novou posilou a my vám přinášíme další a to s novou akvizicí do obrany, Petrem Michalčakem.

1. Co tě přimělo ke změně působiště a přestupu do FC Vratimov?
Petr: „Abych řekl pravdu, hlavním důvodem bylo nedostatečné herní vytížení a ztráta motivace v MFK Havířov. Vratimov jsem zvolil proto, že o mě jevil zájem už delší dobu a já sám jsem cítil, že tady budu mít možnost ukázat, že stále mám co nabídnout.“
2. Jak bys zhodnotil zázemí a tréninky?
Petr: „Tak zázemí se mi líbí hodně, od počátku se zde cítím vítaný a panuje zde taková „domácí“ atmosféra. Tréninky mi zatím přijdou velmi náročné, rozhodně srovnatelné kvalitou s těmi v Havířově, ne-li ještě výživnější, ale pořád se jedná o začátek zimní přípravy, při které je tato tvrdá dřina potřebná a my doufáme, že z ní budeme schopni čerpat celé jaro.
3. Před vámi je teď zimní soustředění, jehož hlavní naplní je nabrání fyzické síly do jarních bojů, jak to vidíš ty? Těšíš se na nepopulární běhání v terénu?
Petr: „Pokud mám být upřímný, tak se těším dost, sice ne úplně na to běhání, ale tato soustředění bývají velkým zpestřením a možností jak se co nejlépe poznat se svými novými spoluhráči, takže jsem rád, že budeme mít příležitost stmelit partu. Co se týče toho běhání v terénu, tak je to prostě třeba a k té zimní přípravě to patří, takže věřím, že nám to jen prospěje.“
4. Představou vedení je, že by ses měl stát pilířem zadních řad, kde to na podzim skřípalo. Jak vnímáš takovou zodpovědnost a důvěru?
Petr: „No, tak s tím jsem tak nějak počítal, přicházím zde z divize, a tak je jasné, že se ode mě hodně očekává, já však především doufám, že budu schopen veškerou důvěru splatit svými výkony na hřišti a pomoct tak k vytyčenému cíli, a to záchraně v soutěži.“

Petrovi děkujeme za jeho čas a přejeme mu mnoho úspěšných momentů nejen v našem dresu.