Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Skvěly výkon U9 na turnaji v Polance

V neděli 21. 01. 2018 absolvovala naše nejmladší přípravka halový turnaj v Polance. Turnaje se zúčastnily týmy Těrlicka, Havířova, Petřkovic A a B, OV Jih a Bílovce.

Navzdory faktu, že v tomto turnaji o umístěni nešlo, si naši kluci vedli herně i výsledkově velice dobře. Konečná bilance se tak zastavila na 4 výhrách, 1 remíze a 1 porážce.

Výsledky zápasů:

Vratimov vs Těrlicko 2:1
Vratimov vs Petřkovice A 0:0
Vratimov vs OV jih 1:0
Vratimov vs Petřkovice B 2:0
Vratimov vs Bílovec 0:1
Vratimov vs Havířov 4:0

Našim nejlepším střelcem se stal s pěti góly Simon Farník. Kluci v turnaji prokázali, že dělají obrovské pokroky a dle našeho názoru působili v turnaji jako nejfotbalovější mužstvo.

FC Vratimov reprezentovali: Simon Farník, Maxim Czene, Tomáš Holba, Tomáš Bohačík, Matyáš Pifka, Ondřej Poloch, Damián Tušinovský.

Závěrem patří velké poděkování všem rodičům, kteří se turnaje zúčastnili a náš tým podporovali, a také trenérskému týmu ve složení Radim Pešek a Tomáš Hrdý