Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Zimní příprava A mužstva byla zahájena

V pátek 12.1.2018 nastoupili hráči A mužstva k zimní přípravě, ve které by se měl klást důraz zejména na kondici a herní projev, tak aby v jarních bojích dokázali že patří mezi účastníky krajského přeboru. Tréninkové dávky bude mužstvo absolvovat 3x týdně, a to především na UT ve sportovním areálu a v jeho okolí známém jako „Důlňák“. Do přípravy nastoupilo hned několik nových tváří, jmenovitě se jedná o Filipa Racka, Petra Michalčáka, Marka Dawida, Petra Klimszu, Františka Jaška, a dále také o navrátilce Petra Kavuloka a Davida Peška. Z B mužstva byl přeřazen do hlavního týmu Robin Bandy. Pevně věříme, že všichni výše jmenovaní budou posílením stávajícího kádru a vytvoří společně s ostatními tým, jež bude konkurenceschopný v bojích o záchranu soutěže. K tomu by jim mělo pomoci i krátké soustředění konané na Penzionu Šance, které by měli absolvovat všichni hráči A týmu, a to ve dnech 2.2. 2018-4.2.2018.
Co se týče odchodů, kádr po podzimu opustili David Musiol, Karel Skoupý a Radim Pařenica, který projevil přání odejít do Dobratic. Všem hráčům děkujeme za odvedené služby a přejeme jim hodně štěstí a úspěchu.