Po dalších porážkách zůstáváme na dně

V posledních kolech jsme zaznamenali dvě vysoké porážky, ale kontakt s týmy ze spodních pater jsme neztratili. V domácím prostředí se nám zápas s Hájem ve Slezsku nevydařil. Jediný gól jsme zaznamenal David Musiol až za Více »

Ve Staré Bělé jsme body ztratili zbytečně

STARÁ BĚLÁ – FC VRATIMOV 4:2 (2:1) Na hrbolatém hřišti jsme se ujali rychle vedení, když se už v 6. Minutě prosadil Jiří Pešek. Domácí nehráli moc dobře, ale po standardních situacích dokázali Více »

Přestřelka s Polankou skončila smírně

Minulé kolo jsme o bod v poslední minutě přišli, nyní ho získali. FC VRATIMOV – SK POLANKA 3:3 První poločas se neodvíjel podle našich představ. Hosté byli lepší a vypracovali si zaslouženě Více »

O bod jsme přišli v poslední minutě

V divoké přestřelce uspěli domácí díky gólu v samotném závěru. Č. TĚŠÍN – FC VRATIMOV 4:3 (3:2) Zápas jsme začali skvěle a Osvěčík poslal naše barvy do vedení. Domácí srovnali ve 20. Minutě Více »

Máme i první domácí výhru

Po úspěchu v Orlové jsme zabodovali překvapivě i s Dětmarovicemi. FC VRATIMOV – SK DĚTMAROVICE 2:1 (2:1) V tomto utkání se nám podařilo perfektně překvapit jednoho z největších favoritů krajského přeboru. Naše bojovnost přinesla ovoce v 19. Více »

 

24.9. 2017 FC Vratimov B : Polanka B 6 : 2 ( 3 : 2 )

24.9. 2017 FC Vratimov B : Polanka B  6 : 2 ( 3 : 2 )

Branky : Brezula 2, Svěnčík 2, Bandy, Adámek

Sestava: Bernatík – Raška, Konečný, Gašman, Petruška, – Hudeček, Bandy, Macák, Brezula – Adámek, Lhotský

Náhr.: Kontra, Drozd, Tylšar, Baláž, Duží, Svěnčík

Komentář:

Počátečních 10 minut jsme hledali trochu formu a soupeř  svým  napadáním  nám nedovolil jít do kombinace. Po standartní situaci a následném závaru před brankou jsme prohrávali 0:1.

Vzhledem ke stavu zápasu, jsme se semkli jako tým, zvýšili otáčky a výsledek se dostavil po agresivním napadání před brankou soupeře Brezulou   na 1:1

Pokračovali jsme v tempu a snažili, po průniku Adámka do šestnáctky, kde byl faulován jsme z následného  pokutového kopu zvýšili  Bandym na 2:1.

Soupeř opět skórovat po naši chybě na 2:2, ale ještě v prvním poločase se povedl obrat a jít opět do vedení  3:2.

Druhý poločas byl plně již v naši režii a soupeři jsme prakticky nic nepovolili a postupně náskok navýšili na konečných 6:2.

Zlepšený výkon, přesnost a soudržnost týmu je pozitivní výhled pro následující podzimní kola..

Rostislav Konečný