Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

24.9. 2017 FC Vratimov B : Polanka B 6 : 2 ( 3 : 2 )

24.9. 2017 FC Vratimov B : Polanka B  6 : 2 ( 3 : 2 )

Branky : Brezula 2, Svěnčík 2, Bandy, Adámek

Sestava: Bernatík – Raška, Konečný, Gašman, Petruška, – Hudeček, Bandy, Macák, Brezula – Adámek, Lhotský

Náhr.: Kontra, Drozd, Tylšar, Baláž, Duží, Svěnčík

Komentář:

Počátečních 10 minut jsme hledali trochu formu a soupeř  svým  napadáním  nám nedovolil jít do kombinace. Po standartní situaci a následném závaru před brankou jsme prohrávali 0:1.

Vzhledem ke stavu zápasu, jsme se semkli jako tým, zvýšili otáčky a výsledek se dostavil po agresivním napadání před brankou soupeře Brezulou   na 1:1

Pokračovali jsme v tempu a snažili, po průniku Adámka do šestnáctky, kde byl faulován jsme z následného  pokutového kopu zvýšili  Bandym na 2:1.

Soupeř opět skórovat po naši chybě na 2:2, ale ještě v prvním poločase se povedl obrat a jít opět do vedení  3:2.

Druhý poločas byl plně již v naši režii a soupeři jsme prakticky nic nepovolili a postupně náskok navýšili na konečných 6:2.

Zlepšený výkon, přesnost a soudržnost týmu je pozitivní výhled pro následující podzimní kola..

Rostislav Konečný