Divizní Havířov byl nad naše síly

V dohrávce třetího kola FC Vratimov – MFK Havířov bylo k vidění především hodně branek, ale také hned několik povedených akcí, které však golem neskončili, na obou stranách. Domácí borci namlsaní víkendovou Více »

Cenný skalp Čeladné v přípravě

Cenné vítezství v přípravě, Ve čtvrtém kole zimního turnaje domácí celek narazil na Čeladnou a od začátku to byl především kvapík domácích hráčů. Jejich nasazení, presink či pěkné fotbalové akce dělali soupeři Více »

Turnaj dnes pokračoval 4. kolem

Další sobota, další kolo Zimního turnaje. Během zimních měsíců je toto spojení téměř nerozlučitelné, a tak dnešním dnem pokračovaly tuhé boje o prvenství v turnaji. 4. kolo nám nabídlo velmi kvalitní podívanou Více »

A mužstvo se vrátilo ze soustředění

První únorový víkend se nesl v duchu tvrdé dřiny na soustředění v Beskydech. Naše A mužstvo zde absolvovalo krátké kondiční soustředění, které mělo za úkol připravit tým, zejména po fyzické stránce, na Více »

Marek Svěnčík nejen o soustředění

Kapitán Radim Pešek nebyl jediným hráčem, jež byl ihned po soustředění vyzpovídán. K rozhovoru jsme si pozvali také vyhlášeného kanonýra Marka Svěnčíka. 1. Jaké máš pocity z právě ukončeného zimního soustředění? Marek: Více »

Dalším zpovídaným hráčem byl kapitán Radim Pešek

Po příjezdu ze soustředění byl vyzpovídán další hráč, tentokrát se stal naší obětí kapitán mužstva a dlouholetá opora FC Vratimov Radim Pešek. 1. Myslíš si jako kapitán týmu, že právě ukončené soustředění Více »

 

24.9. 2017 FC Vratimov B : Polanka B 6 : 2 ( 3 : 2 )

24.9. 2017 FC Vratimov B : Polanka B  6 : 2 ( 3 : 2 )

Branky : Brezula 2, Svěnčík 2, Bandy, Adámek

Sestava: Bernatík – Raška, Konečný, Gašman, Petruška, – Hudeček, Bandy, Macák, Brezula – Adámek, Lhotský

Náhr.: Kontra, Drozd, Tylšar, Baláž, Duží, Svěnčík

Komentář:

Počátečních 10 minut jsme hledali trochu formu a soupeř  svým  napadáním  nám nedovolil jít do kombinace. Po standartní situaci a následném závaru před brankou jsme prohrávali 0:1.

Vzhledem ke stavu zápasu, jsme se semkli jako tým, zvýšili otáčky a výsledek se dostavil po agresivním napadání před brankou soupeře Brezulou   na 1:1

Pokračovali jsme v tempu a snažili, po průniku Adámka do šestnáctky, kde byl faulován jsme z následného  pokutového kopu zvýšili  Bandym na 2:1.

Soupeř opět skórovat po naši chybě na 2:2, ale ještě v prvním poločase se povedl obrat a jít opět do vedení  3:2.

Druhý poločas byl plně již v naši režii a soupeři jsme prakticky nic nepovolili a postupně náskok navýšili na konečných 6:2.

Zlepšený výkon, přesnost a soudržnost týmu je pozitivní výhled pro následující podzimní kola..

Rostislav Konečný