Po dalších dvou porážkách se nám konečně podařilo zabodovat, vyhráli jsme v Orlové.

FC VRATIMOV – BŘIDLIČNÁ 0:3

Zápas dvou týmů bez bodu nám vůbec nevyšel. Podali jsme ustrašený výkon, který nemohl mít naději na úspěch. Hosté si výhru zasloužili.

HEŘMANICE – FC VRATIMOV 5:2

Zápas dvou diametrálně rozdílných poločasů. V tom prvním jsme podali vynikající výkon a zaslouženě vedli 2:0. Náš náskok mohl být přitom minimálně dvojnásobný. Jenže ve druhé půli přišlo rychlé snížení a totální obrat sil. Domácí se dostali na koně a zápas dokonale obrátili.

SLAVIA ORLOVÁ – FC VRATIMOV 2:5

O rychlé vedení jsme brzy přišli a domácí dokonce skóre otočili ve svůj prospěch. I když byli v první půli orlovští fotbalisté lepší, stačili jsme vyrovnat. Ve druhé části už domácí propadli a my je za to dokázali dokonale potrestat třemi góly. Navíc jsme ještě trefili břevno a spálili další dvě tutovky, takže byl výsledek z tohoto pohledu k Orlovským ještě milosrdný.