FC Vratimov B : Koblov 2 : 2 ( 0 : 2)

1. kolo 27.8. 2017

FC Vratimov B  :  Koblov    2 : 2 ( 0 : 2)

Branky: 2 Adámek
Žk: Brezula
Sestava:
Veselý – Obuch, Gašman, Plachta, Tylšar – Hudeček, Bandy, Macák, Brezula – Adámek, Zahradník
Raška, Thomas, Parwa, Janota, Václavík, Lhotský

Komentář:

První utkání v Městském přeboru přineslo dramatický průběh a nezaslouženou dělbu bodů. Od začátku jsme se vrhli na soupeře, který nestíhal bránit naše rychlé protiútoky. Několikrát jsme se po rychlé kombinaci ocitli sami proti brankáři hostů, ale ani jednou jsme příležitosti nedokázali gólově zhodnotit. Neschopnost vstřelit branku u našich hráčů byla do nebe volající a Koblov nás za to potrestal, když po dvou centrech do naší šestnáctky míč propadl až do sítě ( 30. a 36.). Ještě v poslední minutě první půle jsme neproměnili obrovskou šanci a netrefili prázdnou branku.
Do druhé půle vyběhl bojovně naladěný tým. Soupeř znovu těžko odolával našim útokům. Všechnu smůlu protrhl Ondra Adámek v 60. minutě, po kolmé přihrávce obešel i brankáře. V tu dobu náš tlak sílil, v 70. minutě jsme dokonce kopali penaltu, ale i ta zůstala nevyužita. Alespoň bodu jsme se dočkali v 84. minutě po akci po levé straně, centru Tomáše Hudečka, Ondra Adámek napravil penaltový nezdar a vyrovnal. Vítězství jsme málem strhli na svou stranu v nastavení, ale opět jsme přestřelili prázdnou branku.
I tak chci říct, že s výkonem, bojovností i odhodláním otočit nepříznivý stav můžu být spokojen. Hráli jsme pohledný fotbal a zasloužili se o to všichni hráči.

trenér Ivo Adámek