Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Turnaj benjamínků 4.3.2017 v Polance

4.3.2017 se konal turnaj v Polance pro naše nejmenší fotbalisty ročník 2010 (Damián, Tomáš, Dominik a Simon), které doplnil, jako gólman, o rok starší Bruno.

Po počáteční nepříjemnosti, kdy jsme museli čekat na přidělení šatny, jsme se připravili a kluci se vrhli po hlavě do zápasů.

Hrálo se 7 utkání s týmy jako jsou FC Baník Ostrava, Polanka, Svinov a jiné. Kluci se snažili, všichni si vstřelili gól a na každé utkání se těšili.

Na tomto turnaji nešlo o výsledek, umístění se nevyhlašovalo, každý účastník dostal medaili a po posbírání bonbónků z hrací plochy, jsme se odebrali do svých domovů.

Chlapci byli spokojeni a těší se na další tréninky a zápasy.

Foto: http://fcvratimovpripravka.rajce.idnes.cz/turnaj_Polanka_4.3.2017